• +421 948 98 12 12
  • Pon - Pia 07:30 – 15:30

Delenie materiálu

  • Rezanie 3D laserom - Progresívna technológia opracovania uzavretých profilových materiálov so štvorcovým, resp. obdĺžnikovým profilom a rúr s vysokou opakovanou presnosťou. Možnosť opracovať rúry: priemer od 12 mm do 140 mm, uzavreté štvorcové profily: stena profilu od 12 do 120 mm, uzavreté obdĺžnikové profily: veľkosť opísanej kružnice MAX. 170 mm, dĺžka vstupného materiálu: min. 3 200 mm, max. 6 500 mm s hmotnosťou 1 kusa materiálu: MAX. 100 kg.
  • Rezanie plazmou - Delenie materiálu plazmou je vhodné pre delenie / rezanie mnoho rôznych typov kovov i nekovov, vrátane lakovaných, skorodovaných alebo znečistených. Plazmové systémy sú vhodné pre rôzne hrúbky kovov.
  • Rezanie pásovou pílou – Rezanie pásovou pílou je vhodné pre menšie projekty.
  • Strihanie plechov – Delenie formou „strihania“ plechu hydraulickými nožnicami od hrúbky 0,5 mm až po hrúbku 8 mm.
  • Laserové delenie plechov – Delenie plechov laserom je čoraz obľúbenejší spôsob delenia plechov medzi zákazníkmi z dôvodu variability rezu (možnosť deliť plech do rôzneho rezu – tvaru). Deliť plech laserom dokážeme až do 15 mm hrúbky materiálu.

Poslať dopyt

Povinný údaj.
Povinný údaj.
Povinný údaj.
Povinný údaj.

Spoločnosť iKOV, s. r. o.

sa zaoberá zákazkovou výrobou oceľových konštrukcií. Naším poslaním je ku každému zákazníkovi pristupovať individuálne, zodpovedne a to od prípravy výkresovej dokumentácie až po odovzdanie finálneho výrobku zákazníkovi. Neustálym vzdelávaním našich pracovníkov zabezpečujeme všetkým zákazníkom prvotriednu profesionalitu a odbornosť v každej fáze výroby. Sme pripravený byť pre Vás prínosom 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku našimi nadštandardnými službami a výrobkami vysokej kvality.

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image